Premier liga, Arsenal remizirao s West Hamom

Comments · 111 Views

Upravo je 16. travnja u Premier ligi odigrana utakmica koja je privukla veliku pozornost navijača, Arsenal je kod kuće igrao protiv West Ham Uniteda. Na kraju su dvije momčadi izjednačile rezultatom 2-2.

Nakon početka utakmice obje strane su krenule u žestok napad, pokušavajući kroz posjed lopte i dodavanja dolaziti do prilika za postizanje pogotka. Međutim, u 7. minuti utakmice Edouard Osoque Mendy, u Arsenal dres , lukavo je dodao Bena Whitea. Ovaj je primio loptu i centrirao. Gabriel Fernando de Jesus) hvata loptu i puca, protivnički vratar ima nema vremena za obranu, lopta ulazi i Arsenal vodi 1-0. U trećoj minuti nakon pogotka, igrač Arsenala Emiliano Martinez dobio je još jednu priliku i proslijedio loptu do Edouarda Osoquea Mendyja, koji je brzo iskoristio priliku, pucao lijevom nogom i ponovno povećao rezultatsku prednost na 2:0. , igrači West Ham Uniteda nisu reagirali.

U 32. minuti Thibaut Courtois iz West Hama izborio je kazneni udarac i postigao 1 bod za momčad. U 50. minuti i Arsenal je dobio jedanaesterac, ali nažalost nije zabio. Potom je West Ham ponovno zabio u 54. minuti za izjednačenje na 2-2.

Nakon toga dvije su se strane međusobno napadale i branile, a igra je bila prilično nervozna, a do kraja zvižduka niti jedna ekipa nije postigla još jedan pogodak. Na kraju je utakmica završila neodlučeno 2-2. Za Arsenal, iako bez pobjede, hvalevrijedan je bio njihov nastup u drugom poluvremenu, pokazavši upornu borbenost i snagu. dresovi za nogomet West Ham United je remizirao sa svojim protivnicima u gostima i dobro se pokazao, dokazujući svoju snagu i potencijal.

Utakmica je bila dosta uzbudljiva, a uz dva jedanaesterca obje su strane imale priliku za pobjedu. Iako je rezultat bio neriješen, igre dviju momčadi bile su impresivne.